Jak to funguje?


  • Vyberte si balíček FLOWER POWER na míru pro Vás.
  • Pošlete nám e-mail nebo vzkaz přes formulář níže. Do předmětu e-mailu nebo do pole vzkazu stačí uvést název uvedený u vybraného balíčku (tj. např. "FlowerPower K100"). A není třeba se bát: formulář skutečně funguje – upozornění obdržíme obratem na telefon.
  • Obdržíte e-mail s potvrzením, fakturou obsahující číslo podúčtu vyhrazeného pouze pro prostředky obdržené za balíček a další pokyny a kontaktní údaje.
  • Zadáte nám dílčí zakázku. Po jejím úspěšném dodání nám potvrdíte odměnu, kterou si z částky za balíček můžeme odečíst a převést. Dříve si prostředky za plnění nikdy neodečteme.
  • Odsouhlasenou částku si odečteme a zašleme Vám potvrzení o převodu a o výši zůstatku. Máte tak průběžnou kontrolu nad čerpáním.
  • V případě jiného pracovního jazyka než češtiny cena vždy zahrnuje účast rodilého mluvčího (kontrola a případně úprava textu nebo konzultace), nezahrnuje však možnost rezervace konkrétní doby jeho zapojení. Tato možnost, uvedená u některých balíčků, se vztahuje výhradně na rezervaci našeho vlastního času. V případě nutnosti požadavek na rezervaci času s rodilým mluvčím rádi bezplatně projednáme, ovšem bude se řídit výhradně jeho možnostmi a cena za tuto rezervaci bude stanovena přímo jím.
  • Před vyčerpáním celé částky Vás upozorníme, že se tento okamžik blíží (můžete si po objednání i zvolit výši zůstatku, při kterém tak učiníme). Pokud budete mít dílčí práci a zůstatek bude nižší, než potřebujete, není nic jednoduššího, než si balíček „dobít“.
  • Pakliže Vám před uplynutím časové lhůty platnosti balíčku budou zbývat nedočerpané prostředky a dojdete k závěru, že už od nás nic nepotřebujete, sdělíte nám to a my Vám 50 % z nevyčerpaných prostředků vrátíme. Proč jen 50 %? Obdržení úhrady za balíček pro nás automaticky znamená potvrzení objednávky a záruku, že se vašim zakázkám budeme věnovat bez ohledu na naše časové vytížení. Je to tedy rezervace našeho času a kapacity, kterou by jinak mohl využít jiný zákazník, kterého tak možná odmítneme.

Těchto sedm bodů představuje zároveň i naše obchodní podmínky, s nimiž zákazník objednáním a uhrazením balíčku neodvolatelně souhlasí a zavazuje se je dodržovat a my se je přijetím platby za balíček neodvolatelně zavazujeme dodržovat, stejně jako veškeré naše další závazky nebo omezení, které uvádíme na našich internetových stránkách www.flowerpowertranslations.cz.

Rozhodnuto?

Pak můžete přejít k výběru balíčku! Jakmile obdržíme objednávku a platbu, potvrdíme e-mailem, že platnost balíčku již běží. 

Objednávka balíčku