Potřebujete ke své práci překlady nebo korektury textů?

Překlad, korektura. Nepotřebujeme je možná každý den – když na ně ale dojde, pak to většinou spěchá. V ten moment je dobré mít po ruce někoho, kdo už naše potřeby zná a nezdržovat se vysvětlováním a sjednáváním podmínek. Co když ale zrovna nikdo nemá čas? A právě v té chvíli to stojí čas nás. 

Máme řešení: předplacený balíček Flower Power!

Nabízíme řešení, které nebude stát víc času, než je nutné: předplacený balíček služeb. Překladatelské, korektorské a další služby máte tak vždy po ruce a odpadá zbytečná administrativa. Jedna objednávka – jedna faktura – platba převodem! Na výběr je celý prales možností podle toho, jak často a jak mnoho jazykové služby potřebujete. A pokud do vašich pracovních potřeb žádný z balíčků nezapadá přesně, jsou zde doplňkové mini-balíčky a služby, kterými si svůj balíček doladíte na 100 %.

Flower Power: úspora času a peněz + jednodušší život

Naše balíčky jsou výhodné především díky těmto faktorům:
  • Cena za normostranu či hodinu se po celou dobu platnosti balíčku (a případně i v rámci kalendářního roku) NEMĚNÍ.
  • Garance kapacity (i když expresní termíny typu "ještě dnes" nebo "do rána" možné nejsou, snažíme se vyhovět v co nejbližším možném termínu – a možná to někdy bude i "včera bylo pozdě").
  • Konzistence překladů (na rozdíl od zadávání různým dodavatelům) a stálá úroveň kvality.

Kromě těchto základních výhod obsahuje balíček i několik dalších, které jsou již v jeho ceně a díky jimž to ve světě překladu budete mít ještě květinovější:
OPAKUJÍCÍ SE SEGMENTY POUZE KONTROLUJEME

za nepoměrně nižší cenu než za překlad nebo korekturu prvního výskytu!

O JIŽ PROVEDENÉ PŘEKLADY  PEČUJEME

a vedeme je ve formě tzv. překladové paměti (TM), díky níž již dříve přeložený segment účtujeme za daleko nižší cenu a vedeme pro vás databázi vašich překladů a korektur, ale i zaběhnutých frází nebo označení a termínů!

BEREME SI NA POMOC KOČKY!

Anglicky je kočka "cat" – a to je zkratka výrazu "computer-assisted translation". Pokud má "kočku" i zákazník, má to se zadáváním i výstupy značně jednodušší.

VEDEME EVIDENCI JIŽ REALIZOVANÝCH PRACÍ

a po dodání práce a odsouhlasení rozsahu odečítáme dílčí cenu z kreditu a zákazník má tak kdykoli po ruce přehled, kolik mu z balíčku fyzicky zbývá!

VÝSTUPY UMÍME DODAT I VE DVOJJAZYČNÉ FORMĚ

a je za tím opět naše "kočka". Může se to hodit v případě, kdy chcete přesně vidět, jak bylo co přeloženo nebo upraveno a případně do tohoto souboru přehledně zapracovat požadované změny.

POSKYTUJEME PORADENSTVÍ

Součástí balíčku je vždy určitý čas využitelný na nejrůznější konzultace nebo řešení problémů s originálním textem. Pokud si například zákazník text v cizím jazyce tvoří rovnou nebo si ho překládá sám a neví si s něčím rady, má nás k ruce na telefonu nebo na messengeru!

Chybí ještě něco? 

Pamatujeme i na to! Jeden z našich balíčků obsahuje i předplacenou částku „na cokoli jiného“!

A to nejlepší nakonec

Zákazník s předplaceným balíčkem nemůže na poptávku nikdy dostat odpověď „nemám čas“ nebo „zavolejte za měsíc“. Netvrdíme, že umíme zázraky. Co ale umíme, je vyjít vstříc a dělat, co je v našich silách. A když už ani to nejde, pomohou nám naši spolupracující kolegové – za kvalitu ovšem pořád ručíme my.

Jazyky Flower Power
Naše balíčky umí anglicky, německy, slovensky a samozřejmě česky.