Přehled balíčků

Zde vidíte přehled nabízených balíčků a jejich ceny (v Kč, bez 21 % DPH).

V případě jiného pracovního jazyka než češtiny cena vždy zahrnuje účast rodilého mluvčího (kontrola a případně úprava textu nebo konzultace), nezahrnuje však možnost rezervace konkrétní doby jeho zapojení. Tato možnost, uvedená u některých balíčků, se vztahuje výhradně na rezervaci našeho vlastního času. V případě nutnosti požadavek na rezervaci času s rodilým mluvčím rádi bezplatně projednáme, ovšem bude se řídit výhradně jeho možnostmi a cena za tuto rezervaci bude stanovena přímo jím. 

 Pro objednání nám zašlete e-mail. Stačí uvést do předmětu název balíčku (např. "FlowerPower P20". 

Ozveme se vždy co nejdříve.

Potřebujete překlady?

S balíčkem FlowerPower máte o pár malých starostí méně a současně zaručenou kvalitu a garantovanou kapacitu. Nemusíte nikoho shánět, stačí poslat jeden e-mail!

Potřebujete korektury?

S balíčkem FlowerPower máte o pár malých starostí méně a současně zaručenou kvalitu a garantovanou kapacitu. Nemusíte nikoho shánět, stačí poslat jeden e-mail!

Není jasno, kolik čeho bude a kdy?

Pak doporučujeme objednávku balíčku zahrnujícího překlady i korektury textů. Navíc ještě dostanete bonus v podobě poradenství a drobné pomoci navíc.

Překládáte nebo píšete rovnou v cizím jazyce?

Třeba se bude hodit, když svůj překlad nebo text pošlete k nezávislé kontrole nebo posouzení. Může ses tát, že právě my přijdeme se zajímavým tipem ke zlepšení nebo poradíme vhodnější formulace či terminologii. A můžete si nás i předem zarezervovat (netýká se případného času rodilého mluvčího – viz výše). 

Byli jste spokojeni?

Pak není nic jednoduššího, než si balíček nechat prodloužit nebo si jej objednat znovu! A dokonce za ještě výhodnější cenu!

Nevíte, co všechno přijde a kdy?

Balíčky na cokoli vám to zjednoduší. Napište nám právě tehdy, kdy budete potřebovat a objednejte to, co právě potřebujete.    Rezervace času se vztahuje výhradně na náš vlastní čas, nikoli čas rodilého mluvčího – viz výše). 

Je toho potřeba víc a víc?

Pokud již máte balíček vyčerpán a nechce se vám objednávat znovu celý rozsah, proč si svůj balíček jednoduše nedoplnit? Stačí jeden e-mail a vaše tvůrčí úsilí může nerušeně pokračovat dál.